ES Projektai

Pradedamas įgyvendinti projektas „UAB „Koalos medis“ konkurencingų kultūros produktų diegimas“.

2022 m. birželio 27 d. Lietuvos Respublikos kultūros ministro įsakymu Nr. ĮV-578 UAB „Koalos medis” projektui „UAB „Koalos medis“ konkurencingų kultūros produktų diegimas“ skirtas 46045,64 Eur finansavimas pagal priemonę „Paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus“.

Projekto tikslas – naujų, aukštos pridėtinės vertės, konkurencingų kultūros ir kūrybinio turinio ir formos produktų kūrimas, investuojant į naujus konkurencingo skaitmeninio ir (arba) žiedinę ekonomiką skatinančio kultūros ir kūrybinio turinio ir formos produktus, paslaugas ar veiklos procesus.

 

Įgyvendindama šį projektą, UAB “Koalos medis” siekia įsigyti baldų projektavimo įrangą, leisiančią įdiegti skaitmeninės ir žiedinės ekonomikos principus įmonės gamybos procese. Naudojant šią programinę įrangą bus atsisakyta popierinių gamybos dokumentų, gamybai panaudojamos iki šiol išmetamos žaliavos, suteikiamos įvairios naudos galutiniam klientui.

 

Projektas Nr. 13.1.1-LVPA-K-310-01-0202 „UAB „Koalos medis“ konkurencingų kultūros produktų diegimas“ finansuojamas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto įgyvendinimo trukmė: iki 2023-03-31

Ar norėtumėte gauti nemokamą konsultaciją savo projektui? Paspauskite čia.