Vilniaus Oro Uostas – V.I.P. terminalas

Vilniaus Oro Uostas – V.I.P. terminalas

Projekto informacija

Sudėtingas, tačiau per labai trumpą laiką, laikantis griežčiausių terminų, įgyvendintas projektas. Didžiausias iššūkis – netaisyklingų formų lieto akmens registacijos ir baro stalai. Dėl didelio apdailos svorio gaminant šiuos stalus buvo suprojektuotos ir panaudotos vidinės, nematomos laikančiosios metalinės konstrukcijos.

Apie projektą
Dydis 350 kv. m.
Vieta Vilniaus Oro uostas
Projekto pradžia 2020-02-10
Projekto pabaiga 2020-03-07

Vilniaus Oro Uostas – išvykimo terminalas

Projekto informacija

Išvykimo terminalo atnaujinimo projektas.  Pagaminti keleivių registracijos baldai, lubų konstrukcija, laukimo salės stalas. Baldams gaminti buvo naudojamos tik aukščiausios klasės ir kokybės medžiagos, kad baldai išliktų funkcionalūs ir puikiai atrodantys net ir esant intensyviam naudojimui, kas viešuose objektuose yra neišvengiama.

Apie projektą
Dydis 235 kv. m.
Vieta Vilniaus Oro uostas
Projekto pradžia 2020-03-16
Projekto pabaiga 2020-04-25

Kler e Kler kavinė Vilniaus Akropolis

Projekto informacija

Kavinės Kler e Kler įrengimas Vilniaus Akropolyje. Frezuoti ir šviesiai mėlynai dažyti sienų dekorai, bei fasadinė prekystalio pusė puikiai dera su Compact HPL stalviršiais, bei metalo ir stiklo konstrukcijomis. Kadangi užsakovus labai spaudė laikas, projektas nuo pirminio brėžinių vertinimo iki kavinės atidarymo buvo įvykdytas per pusantro mėnesio.

Apie projektą
Dydis 115 kv. m.
Vieta PC Akropilis Vilnius
Projekto pradžia 2020-07-15
Projekto pabaiga 2020-08-17

Gaukite nemokamą pasiūlymą Jūsų projektui. Spauskite čia.