Parduotuvių/Restoranų įrengimas

Optikoriai – akinių parduotuvė Vilniuje

Optikoriai – akinių parduotuvė Vilniuje

Projekto informacija

Pagrindinis tikslas sukurti funkcionalią ir jaukią optikos salono interjero aplinką. Kadangi dažniausiai visos optikos būna sterilios ir nepasižyminčios jaukiu interjeru norėjosi tą pateikti kitu kampu. Pirmiausia numatytos skirtingos zonos akinių rėmeliams. Atskirtos vyrų, moterų, vaikų ir saulės akinių zonos. Taip pat visa erdvė suskaidyta į tris skirtingas erdves: prekiavimo zona, daktaro kabinetas ir poilsio zona. Siekiant sukurtį išskirtinį dizainą interjero erdvei recepcija numatyta centrinėje optikos salono erdvėje. Stilistikoje dominuoja modernus stilius kuriame atsispindi tamsesnis spalvinis koloritas. Norint sukurti jaukią interjero erdvę naudojome šilto kolorito marmuro matines plyteles. Baldų dizaine dominavo medžio motyvai, bei stiklas. Pabrėžti akinių remelius esančius balduose suprojektuotas integruotas led apšvietimas. Atskleisti optikos salono identitetą suprojektuotas logotipas norint perteikti tam tikrą akinių kontūro tematiką. Visame interjere dominuoja šiuolaikiškas ir akį traukiantis baldų dizainas. Akinių rėmeliai balduose laisvai atsiskleidžia kaip individuali ekspozicinė prekė. Interjero dizainas šiai erdvei sukūrė savitą ir išskirtinį charakterį.

Apie projektą
Dydis 100 kv. m.
Vieta Outlet Vilnius
Projekto pradžia 2021-08-15
Projekto pabaiga 2021-10-04

Vilniaus Oro Uostas – V.I.P. terminalas

Projekto informacija

Sudėtingas, tačiau per labai trumpą laiką, laikantis griežčiausių terminų, įgyvendintas projektas. Didžiausias iššūkis – netaisyklingų formų lieto akmens registacijos ir baro stalai. Dėl didelio apdailos svorio gaminant šiuos stalus buvo suprojektuotos ir panaudotos vidinės, nematomos laikančiosios metalinės konstrukcijos.

Apie projektą
Dydis 350 kv. m.
Vieta Vilniaus Oro uostas
Projekto pradžia 2020-02-10
Projekto pabaiga 2020-03-07

Vilniaus Oro Uostas – išvykimo terminalas

Projekto informacija

Išvykimo terminalo atnaujinimo projektas.  Pagaminti keleivių registracijos baldai, lubų konstrukcija, laukimo salės stalas. Baldams gaminti buvo naudojamos tik aukščiausios klasės ir kokybės medžiagos, kad baldai išliktų funkcionalūs ir puikiai atrodantys net ir esant intensyviam naudojimui, kas viešuose objektuose yra neišvengiama.

Apie projektą
Dydis 235 kv. m.
Vieta Vilniaus Oro uostas
Projekto pradžia 2020-03-16
Projekto pabaiga 2020-04-25

Kler e Kler kavinė Vilniaus Akropolis

Projekto informacija

Kavinės Kler e Kler įrengimas Vilniaus Akropolyje. Frezuoti ir šviesiai mėlynai dažyti sienų dekorai, bei fasadinė prekystalio pusė puikiai dera su Compact HPL stalviršiais, bei metalo ir stiklo konstrukcijomis. Kadangi užsakovus labai spaudė laikas, projektas nuo pirminio brėžinių vertinimo iki kavinės atidarymo buvo įvykdytas per pusantro mėnesio.

Apie projektą
Dydis 115 kv. m.
Vieta PC Akropolis Vilnius
Projekto pradžia 2020-07-15
Projekto pabaiga 2020-08-17

Ar norėtumėte gauti nemokamą konsultaciją savo projektui? Paspauskite čia.